Bedrijvenbokaal Industriële Kring Land van Cuijk en Noord-Limburg
 

Volledige Uitslag
 

Uitslagen 2022

Bedrijvenbokaal 2022 (individueel)
1. Bram Maassen - Inkstation Boxmeer
2. Jarno Derks - Gerard Kocken Tweewielers Boxmeer
3. Hugo Heijnen - Inkstation Boxmeer

Bedrijvenbokaal 2022 (teams)
1. Inkstation Boxmeer 
2. Gerard Kocken Tweewielers Boxmeer
3. Thijs Hendriks tweewielers Wanroij

Om de Grote Prijs Industriële Kring Land van Cuijk en Noord-Limburg Start: 15.30 uur, 24 km. Voor de 6e keer staat de Bedrijvenbokaal Industriële Kring Land van Cuijk en Noord-Limburg op het programma van Daags na de Tour die voor de 46ste keer plaatsvindt. De eerste 5 uitgaven van de bedrijvenronde werden onder grote belangstelling verreden. Dat zal dit jaar niet anders zijn. 

De brief en de reglementen 2022 waar ploegen en renners zich aan moeten houden kunnen gedownload worden via onderstaande link. 

Teams bedrijvenbokaal

image

Arts Bakkers Ottersum

1.   Bas Hurkens - Boxmeer
2.   Sjoerd Arts - Ottersum
3.   Rick Hermans - Cuijk

website

image

Van der Horst aannemers Mill

4.   Joris Verstraten - Sint Anthonis
5.   Niels van den Berg - Boekel
6.   Kevin Ebben - Oploo

website

image

Jochems Machinery Cuijk

7.  Twan Jochems - Cuijk
8.   Koen Thomassen - Sint Anthonis
9.   Erik Verboven - Cuijk

website

image

Rabobank LVC en Maasduinen

Rabobank LVC en Maasduinen 1
10. Patrick van Moorsel - Boxtel
11. Luen Ho - Reusel
12. Roel Strik - Bergeijk   

Rabobank LVC en Maasduinen 2
13. Bas Hurkens - Sint Hubert
14. Patrick Houthooft - Helmond
15. Thomas van Gaal - Drunen

website

image

SPG Prints Boxmeer

16. Stijn Schrijen - Boxmeer 
17. Sebastiaan Janssen - Boxmeer 
18. Willem van der Loop - Zeeland

website

image

Gebr. Janssen Beugen

19. Wout Janssen - Winssen
20. Freek Reijers - Afferden
21. Twan van Haalen - Beuningen

website

image

T.C.P.M. Boxmeer

22. Leon Baken - Malden
23. Erwin Vos - Kampen
24. Jan Wolthuis - Enschede

website

image

Essity Operations Cuijk

25. Jean-Pierre Louet - Cuijk
26. Alexander van Bavel - Ottersum
27. Leonoor van den Beld - Boxmeer

website

image

Marel Boxmeer

Marel Boxmeer 1
28. Frank van Berkel - Helmond
29. Rick van de Star - Oss
30. Tim Jaspers - Haps
   
Marel Boxmeer 2
31. Paul de Wit - Deurne
32. Michel van Neerven - Someren
33. Martijn Telgenkamp

website

image

Marel Boxmeer

Marel Boxmeer 3
34. Jeroen van de Bungelaar - Mill
35. Martin Lindeman - Escharen
36. Coen Evers - Wanssum

Marel Boxmeer 4
37. Peter Cornelissen - Wilbertoord
38. Sjaak Wintjes - Wanroij    
39. Hans Gerrits - Rijkevoort

website

image

Thijs Hendriks Tweewielers Wanroij

40. Luc Antonis - Wanroij
41. Sam van den Brink - Overasselt
42. Jarno van Lieshout - Rijkevoort

website

image

IBN

43. Jan van Els - Boxmeer
44. Pieter Baardwijk - Gemert
45. Michael van Oeffelen - Eindhoven

website

image

Gerard Kocken Tweewielers Boxmeer

46. Koen Geurts - Cuijk
47. Thomas Wijnhoven - Groesbeek
48. Jarno Derks - Altforst

website

image

MSD Boxmeer

MSD Boxmeer 1
49. Martijn Stapelbroek - Cuijk
50. Stef Kleijne - Nijmegen
51. Erwin Kuunders - Landhorstt

MSD Boxmeer 2
52. Alex Breijer - Nijmegen
53. Hein van der Werff - Boxmeer
54. Steven de Bruin - Den Dungen

website

image

Van den Hoogen bouwkundig advies Sambeek

55. Mark van den Hoogen - Sambeek
56. Gert-Jan Verdijk - Sambeek
57. Ramon Aldenhoven - Vortum Mullem

website

image

Gemeente Land van Cuijk

58. Frank Ermers - Ledeacker
59. Bennie Kerkhof - Zeeland
60. Elian Castricum - Middelaar

website

image

Inkstation Boxmeer

61. Bram Maassen - Eindhoven
62. Bob Janssen - Vianen
63. Hugo Heijnen - Beugen

website

image

VTS Boxmeer

64. Jeroen Jager - Venray
65. Ralf Tijssen - Venray
66. Jan Coenen - Deurne

website

image

Florius Cuijk

67. Alfred van Rooy - Mill
68. Walter Arts - Mill
69. Bas Vloet - Cuijk

website